Smartfon Samsung Galaxy Note 10 8 / 256GB Black

Smartfon Samsung Galaxy Note 10 8 / 256GB Black

Galaxy Note 10 to nie tylko flagowy, ale najpotężniejszy smartfon Samsunga w 2019 roku. Rekordowe wskaźniki wydajności pozwalają na odtwarzanie dowolnych aplikacji i cieszyć się najlepszą możliwą grafiką w grach, a zastrzeżony tryb Samsung DEX Na Note 10 z łatwością zastąpi komputer. Ale linia Note jest ceniona nie tylko za wydajność, więc Wersja 10 najbardziej kreatywnego smartfona cieszy się luksusowym ekranem AMOLED o przekątnej 6,3 cala i zaktualizowanym rysikiem S Pen, z którym urządzenie zamienia się w pełnoprawny tablet do rysowania, a praca z notatkami osiąga nowy poziom. Pióro może być również używane jako pilot, co jest bardzo przydatne w wielu różnych scenariuszach, szczególnie podczas podłączania smartfona do telewizora.

Projekt Note 10 różni się znacznie od poprzednich generacji. Ogromny wyświetlacz zajmuje maksimum powierzchni czołowej, smartfon praktycznie nie ma „podbródka”, a wycięcie przedniej kamery jest wykonane bezpośrednio na ekranie i zajmuje minimum miejsca, więc wymiary smartfona można nazwać stosunkowo kompaktowymi. Zaokrąglone ściany boczne na ekranie i tylnej szybie sprawiają, że projekt Galaxy Note 10 jest hipnotyzujący, a nawet fantastyczny, a charakterystyczne kolory podkreślają efekt. Obudowa urządzenia jest dość cienka, a smartfon idealnie leży w dłoni. Ale złącze 3,5 mm musiało zostać poświęcone, ponieważ rysik chowany w ciele zajmuje sporo miejsca.

Wszystkie trzy główne kamery Galaxy Note 10 pozwalają robić fantastyczne zdjęcia. W arsenale entuzjastów fotografii będą różne kąty widzenia, zmienna przysłona, a także cała moc obliczeniowa urządzenia, mająca na celu automatyczne Ulepszanie zdjęć. Dla tych, którzy często nagrywają wideo, prawdziwym odkryciem będzie zaawansowany system stabilizacji, a możliwość dodania efektu rozmycia tła pozwala uzyskać materiał prawie nieodróżnialny od ujęcia na półprofesjonalnym aparacie. W połączeniu z narzędziami do przetwarzania, które są szczególnie wygodne w użyciu W Galaxy Note, urządzenie oferuje niesamowitą swobodę kreatywności. Duża ilość wbudowanej pamięci pozwala na przechowywanie wielu zdjęć i filmów, ale gniazdo kart, niestety, brakuje.

Wbudowana bateria Galaxy Note 10 zapewnia długi czas pracy, a kilka trybów oszczędzania baterii pomoże nie pozostać bez połączenia, gdy nie ma czasu na ładowanie gadżetu, chociaż czas ładowania Note 10 potrzebuje trochę, dzięki funkcji szybkiego ładowania. Bezprzewodowe ładowanie w urządzeniu jest również, a tryb cofania jest obsługiwany, więc właściciele bezprzewodowych słuchawek, inteligentnych zegarków i innych gadżetów mogą zapomnieć o kompletnych zu dla całej floty urządzeń jako strasznego snu – po prostu połóż je na tylnym panelu smartfona, aw razie potrzeby za pomocą Galaxy Note 10 możesz naładować dowolny inny telefon Qi. Duża ilość pamięci RAM, obsługa najnowszych wersji standardów bezprzewodowych, a także aktualizowany system operacyjny Android z zastrzeżonym interfejsem One UI obiecują długi okres przydatności Galaxy Note 10.